Sualtı 4K Videoları 1. Bölüm
Yelken kaya, yelken kaya 4k, burgaz adası sualtı çekimleri, benim sualtı dünyam, yelken kaya makro yaşamı

Yelken Kaya 4K

Yelken Kaya 4K

Yelken kaya Burgaz Adası'nın önemli dalış noktalarından ve uzunca bir kırık sonrası hızlıca derinleşen bir bölgedir. Makro yaşamı bir hayli yoğun olan Yelken kaya sonbahar ve kış aylarına doğru görüşünde daha iyi olması bölgedeli canlıların popülasyonunun farkedilmesi açısından da önemli bir etkendir. Konu ile ilgili video'yu web sitemden ya da su altı videolarımın bulunduğu yeni "Benim Sualtı Dünyam" kanalından da izleyebilirsiniz. Hem web sitesi hem de Youtube kanalına abone olursanız gelecek yeni çalışmalardan da haberdar olmuş olursunuz.
Marmara ve Makro Yaşam 4K, benim sualtı dünyam, İzmit körfezi sualtı güzellikleri, horozbina çekimleri, sualtı Dünyam, Peter Salvatore, karides çekimleri, tonoz karidesi

At Mezarı 4K

At Mezarı 4K

At mezarlığı Mamrara'nın önemli dalış bölgelerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Tatlı tatlı inen yamacı ile her seviye dalıcının da gidip görmesi gerektiğini düşünürüm. Mevsimsel olarak değişen ve dikkatli bakıldığında makro canlılığı bol olan bir bölgedir. Bu video at mezarlığında yapmış olduğum dalıştan bazı görüntüleri içermektedir. Görüntüler ağır çekim içermektedir. Konu ile ilgili video'yu web sitemden ya da su altı videolarımın bulunduğu yeni "Benim Sualtı Dünyam" kanalından da izleyebilirsiniz. Hem web sitesi hem de Youtube kanalına abone olursanız gelecek yeni çalışmalardan da haberdar olmuş olursunuz.
Marmara ve Makro Yaşam 4K, benim sualtı dünyam, İzmit körfezi sualtı güzellikleri, horozbina çekimleri, sualtı Dünyam, Peter Salvatore, karides çekimleri, tonoz karidesi

Marmara ve Makro Yaşam 4K

Marmara ve Makro Yaşam 4K

Sitemin bu kısmında sadece 4k su altı çekimleri yer alacaktır. Yeni açmış olduğum Youtube kanalıma da abone olabilirsiniz. Bu kanalda sadece su altı videoları yer alacaktır. Mevcut olan diğer Youtube kanalımda devam edip orada sadece eğitici videolara yer verilecektir. Bu ilk video Marmara'nın macro yaşamını kısada olsa ele almaktadır. Kanalıma ve web siteme arzu ederseniz abone olabilirsiniz.

Abonelik Formu

* gerekli yerler

Sualtı Dünyam

2017 © Copyright by Peter Salvatore