Forum Kuralları

Forum Kuralları

Forum kuralları, Peter Salvatore, Sualtı Dünyam, Forum kuralları nelerdirÖncelikle herkese merhabalar.

Web siteme bir forum oluşturdum. Forum dünyada kullanılan güçlü bir iletişim ve bilgi paylaşım ortamıdır. Ülkemizde sıklıkla kullanılmasada önemli olacağını düşündüğüm için böyle bir forum oluşturdum.

Amacım sualtı dostlarımızı bir araya toplamak, bilgi ve birikimlerin paylaşılması. Interaktif bir ortam oluşturulup güzel projelerinde çalışmalarını yapabilmek adına kurdum. Burada kullanıcı adı ve bir şifre oluşturarak, foruma giriş yapabileceksiniz.

Konu başlıkları altında konu ile ilgili ya da sizlerde başlık açarak öğrenmek ya da paylaşmak istediğiniz konuları paylaşabilirsiniz.

Kısaca forum kurallarından bahsetmek istiyorum.

• Lütfen, hakaret, küfür ve kişiye yönelik yorumlar yapmaktan kaçınınız

• Lütfen Siyasi, politik ve dini konularda yorum ya da yazılar yazmayınız. Lakin bu forum sualtı, doğa ve denizler üzerine kurulmuştur. Siyasi propagandaların konuşulduğu bir forum değildir.

• Lütfen eleştiri yapacağınız zaman bunun yapıcı ve karşındakini geliştirici olmasına özen gösteriniz. Kırıcı olmayınız.

• Kişilerin özel yaşantılarına yönelik ya da etnik kökenlerine göre yapılan yorumlar direk silinecektir.

• Özel açmak istediğiniz konu başlıkları olur ise, bana forum üzerinden özelden yazabilir bende o başlıkları forum içinde açabilirim.

Forum sayfasına AŞAĞIDAKİ BUTONA TIKLAYARAK geçiş yapabilirsiniz. İyi forumlar ve paylaşımlar dilerim.

Sualtı Dünyam

2017 © Copyright by Peter Salvatore