Ratio Idive color renkli, saat tipi dalış bilgisayarı

Ratio Idive color renkli, saat tipi dalış bilgisayarı

Ayrıntılar

Hava ve Nitrox 2 farklı solunum gazı (Easy modeli), ( Deep modeli : normoxic trimix dahil 3 farklı karışım ve Tech+ modei 10 farklı karışım, full trimix)

Hava entegresi (Transmitter), İki adet transmitter ile otomatik Sidemount dalış'ı tespit eder ve kullandıınız tüpe göre hesap yapar.

IPS TFT Ekran. tüm renkler, veri gösterim şekli ve uyarılar kişiselleştirilebilir. Amoled ekrandaki çip yanması ve ekran bozulması sorunları olmaz.

3D jiroskoplu Pusula; Kolunuzu yere paralel tutmak zorunda değilsiniz. Ratio'nun pusulası 3 boyutlu jiroskop entegrelidir ve diğer pusulalar gibi takılmalar yapmaz.

Outdoor Fonksiyonları (Basınç, sıcaklık, yükseklik, barometre, ay takvimi)

Gaz karışım uygulaması (Nitroks ve diper karışım gazlar için sadece Ratio'ya isdeğiniz gaz karışımını söyleyin o karıştırma hesabını sizin için yapar)

Oksijen Analizörü uygulaması,: Ratio'ya oksijen sensörünü bağlayın, havanın, sıcaklığı, nemi ve basıncından bağımsız olarak size otomatik kalibreli ve hassas nitroks ölçümü yapsın

İleride daha kapsamlı dalış yapmaya karar verdiğinizde dalış bilgisayarı yatırımınız boşa gitmesin, Ratio dalış bilgisayarlarının yazılımı daha teknik dalış fonksiyonlarına sadece farkı ödenerek yükseltilebilir. Böylece ne eski yatırmınız boşa gider, ne de ileride lazım olur diye gereksiz masrafa girersiniz

Lityum iyon şarj edilebilir batarya sayesinde, sık sık pil değiştirme derdine son. Standart USB ile şarj edin ve devam edin.

Uyku modu, Ratio uyuduğunuzu anlar ve batarya uykusuna geçer. Piliniz daha uzun süre gider.

RATIO, Bühlmann ZHL-16B algoritması kullanır. Bu en ileri düzey algoritmadır. Alt seviye işlemcilerin kullandığı ZHL-16C algoritmasından daha esnek ve daha doğru hesap yapar. Bu algoritmayı en hızlı ve gelişmiş işlemciye sahip bilgisayarlar çalıştırır.. Sualtında iken dalış bilgisayarınızın donanımı, evdeki bilgisayarınızın donanımı kadar önemi hakkediyor . Daha düşük işlemciler en küçük sorunda kilitlenir

RATIO, dalıcı hata yaptığında kilitlenip sizi yalnız bırakmaz. Her zaman bir çözüm önerisi sunmaya devam eder. Dalış bilgisayarı size, sadece işler yolunda giderken değil, bir şeyler ters gittiğinde de lazımdır. Kendini böyle durumda kilitleyen bilgisayarlardan uzak durun.

Yedek bilgisayar modu: Ratio, bu modda size dalış hesaplarını yapar ama başka bir bilgisayar veya tabloyu kullandığınızı varsayarak kendi hesabını empoze etmez. Dijital yedek dalış tablosu gibi görev görür.

Dünyanın en iyi ve esnek hava bilgisayarının özelliklerinin sadece bir kaçı burada listelenmiştir. Daha fazla bilgiye kullanım kitapçığında bulabilirsiniz.

Ürün FİYATINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Abonelik Formu

* gerekli yerler

Sualtı Dünyam

2017 © Copyright by Peter Salvatore